0 (555) 106 23 45

Batıkent Güvenlik Kamera Kurulumu

Batıkent Güvenlik Kameracı-0(555)1062345

Üzerindeki yazılımlar sayesinde şüpheli bir durumu anında fark ederek, operatörü uyaran yeni nesil güvenlik sistemleri, hem kayıpları, hem de güvenlik maliyetlerini azaltıyor. Akıllı kamera sistemleri, mağazalarda şüphe uyandıran kişi, davranış ve olayları anında fark etmek mümkün.
Hâlihazırda kullanılan güvenlik kameraları sadece kayıt yapıyor ve operatörler bu kayıtların sadece yüzde 4’ünü izleyebiliyor. Güvenlik teknolojileri üreten şirketlerin sunduğu uzaktan izleme çözümleri ile ise hiç bir ayrıntı gözden kaçmıyor.

Kameralar üzerlerindeki akıllı yazılımlar sayesinde izinsiz giriş, şüpheli bir paket ya da boş dolaşan biri anında fark edilerek Uzaktan İzleme Merkezi’ne ulaştırılıyor, operatörler gerekli önlemi anında alıyor. Erken uyarı ile pek çok olay daha gerçekleşmeden önleniyor.

Uzaktan izleme çözümlerinde yeni nesil elektronik güvenlik teknolojileri, güvenlik elemanları ile harmanlanıyor, güvenlik bir üst seviyeye taşınıyor. Maliyetlerde de önemli tasarruf sağlanıyor. Mevcut sistemlere entegre edilen sistemlerin kurulumu son derece hızlı gerçekleşiyor. Ayrıca perakendeciye herhangi bir yatırım ya da operasyonel yük gelmiyor. Sistem yönetimi ile uçtan uca bir hizmet olarak sunuluyor.